×

Uwaga

Simple Image Gallery Pro Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Świat jest pełen atomów

"Był sobie raz pewien atom. Świat jest pełen atomów. Wszystko zrobione jest z atomów: atomy są bardzo malutkie i kiedy się łączą, tworzą cząsteczki, z których z kolei powstają wszystkie rzeczy jakie znamy. Mama zrobiona jest z atomów. Mleko zrobione jest z atomów. Kobieta zrobiona jest z atomów. Powietrze zrobione jest z atomów. Z atomów jesteśmy i my. Gdy atomy są razem w harmonii, wszystko układa się wspaniale."

 

Zainspirowane "Trzema opowieściami" Umberto Eco opowiadanie o tym, że każdy z nas jest odrębną planetą, z lękami i potrzebami. Czasem próbujemy układać wszechświat wedle własnego uznania, ignorując pragnienia innych, czasem jesteśmy w tym wszechświecie zupełnie sami, czasami pędzimy nie wiadomo gdzie. Jak jest na mojej planecie? Na to pytanie starali się sobie odpowiedzieć twórcy spektaklu - uczestnicy zajęć Pogotowia Teatralnego.

Metaforyczna podróż przez galaktyki na spotkanie własnego ja.

spektakl inspirowany "Trzema opowieściami" Umberto Eco.

opieka reżyserska:Magda Drab , Katarzyna Kaźmierczak.

Muzyka- Albert Pyśk.

wizualizacja- Magda Drab.

Występują członkowie grupy Pogotowie Teatralne: Małgorzata Kubiczek, Ewa Wiśniewska, Danuta Kobiak , Darek Garmada, Bartłomiej Szczesiak.

 

Spektakl zagraliśmy na Międzynarodowym Biennale „Terapia i Teatr” w Łodzi, podczas Dnia Słonecznika w Polkowicach, podczas Dni Solidarności z Osobami Chorymi Psychicznie w Teatrze BOTO w Słupsku oraz w Teatrze Starym w Bolesławcu.

Galeria

{gallery}53{/gallery}